Рівненський Інститут Київського університету права

Home >> About >> Культурно-розважальний центр
Культурно-розважальний центр
      Культурно-розважальний центр є структурним підрозділом Київського університету права Національної академії наук України.
      Центр був створений 1 вересня 2009 року за ініціативи ректора, Заслуженого юриста України, професора Бошицького Юрія Ладиславовича.
      Культурно-розважальний центр КУП НАН України веде пошук індивідуального стилю роботи, відповідно до традицій університету, основним завданням якого є створення умов для формування і задоволення культурних запитів, духовних потреб, розвиток ініціативи і реалізація творчого потенціалу студентів університету у сфері дозвілля.


Основними завданнями та напрямами діяльності Центру є:
  • Виявлення талановитих студентів, залучення їх до занять у студіях та творчих колективах.
  • Формування творчого мислення та розвитку мистецьких здібностей студентів.
  • Організація та проведення загальноуніверситетських заходів.
  • Сприяння розвитку театральних здібностей у студентів.
  • Організація клубів за інтересами та виступів художніх колективів.
      Діяльність Культурно-розважального центру КУП НАН України спрямована на розвиток гармонійної особистості студента, формуванню у студентської молоді сучасного креативного світогляду, розвитку творчих здібностей і навичок самореалізації особистості, стимулювання у молоді прагнення до здорового способу життя, про що свідчать безліч загальноуніверситетських проектів та конкурсів: «Майбутнє України в руках талановитої молоді!», «Здорова молодь - сильна держава», «Кроки до прекрасного», «Студент року», «Міс та Містер університет», «The bridge of friendship», «Дебют першокурсника» та інші.
У Культурно-розважальному центрі університету діють такі творчі студії:
Студія спортивно-бального танцю «KUL Dance»

    Всі охочі студенти навчаються класичних європейських та латиноамериканських танців. Для молоді університету бальні танці – це не тільки вишукане захоплення, а й шлях до здоров’я та краси. Учасники студії вже досягли певних результатів у національних і навіть міжнародних конкурсах та фестивалях.
***
Студія вокалу
    Спів - один з найулюбленіших видів музичної діяльності студентів КУП НАН України. В рамках проекту «Майбутнє України в руках талановитої молоді» вокалісти університету беруть участь в концертних програмах до Дня юриста, Міжнародного дня студента, Міжнародного жіночого дня, Новорічних свят тощо.

***
Студія веселих та кмітливих «КУПон»
    Тут студенти університету мають змогу повною мірою відчути, яким є життя творчої, активної особистості з багатим і різностороннім внутрішнім світом. У процесі освоєння основ акторської майстерності виявляється творча індивідуальність кожного студента, його художні можливості, виконавська своєрідність, діапазон виразних засобів.
    КВК - це світ, де існує багато почуттів, якими студенти діляться з іншими… Це робота в команді… КВК об'єднує тих студентів, котрі дарують радість та посмішки…
***

    Клуб «Фотохудожника» КУП НАН України. Клуб діє для студентської молоді КУП НАН України, хто любить фотографувати, з метою підтримки творчого імпульсу та пропаганди захоплюючого й цікавого дозвілля.
Учасники клубу мають змогу брати участь в тематичних загальноуніверситетських та персональних фотовиставках. Зустрічатися з майстрами української та закордонної фотографії, образотворчого мистецтва.
   Київський університет права НАН України створює всі умови для формування яскравої, високорозвиненої особистості «студента ХХІ століття». Успіху в цій справі сприяють безліч загальноуніверситетських проектів.
   У рамках найбільшого та найкреативнішого студентського проекту
«Майбутнє України в руках талановитої молоді!» проходить безліч заходів. Основними серед них є: концерти до Дня юриста, Міжнародного дня студента та Міжнародного жіночого дня, студентські вечірки до Новорічний свят та Дня Святого Валентина, свято гармонії краси та інтелекту «Міс та Містер університет», «Дебют першокурсника», посвята першокурсників, вручення дипломів випускникам університету, тощо.

***
Проект «Кроки до прекрасного»


Метою проекту є виховання майбутніх юристів через долучення до заходів, які підвищують емоційну, естетичну культуру студентів, що успішно реалізовується у нашому університеті.
В рамках проекту найактивніші студенти університету мають змогу відвідувати за рахунок фонду університету театри, музеї, виставки тощо. Даний проект дає змогу розширювати світоглядні горизонти та сприяє формуванню справжніх цінностей майбутніх фахівців у галузі юридичної науки. Адже в сучасному світі моральний розвиток особистості студента є однією з найважливіших передумов його духовного самовдосконалення, професійної підготовки.
***
Проект «Здорова молодь-сильна держава!»

   В рамках проекту Культурно-розважальний центр організовує безліч загальноуніверситетських соціальних акцій. Зокрема до Всесвітнього дня боротьби з ВІЛ/СНІД, акція «Червона стрічка порозуміння», до Всесвітнього дня боротьби з куріння «Міняю сигарету на цукерку».


      Проект «The bridge of friendship» (з англ. «Міст дружби»). В рамках проекту та співпраці між вузами проходять спільні студентські вечори та концерти художньої самодіяльності. Метою проведення даних вечорів є популяризація здорового способу життя молоді та зміцнення дружніх зв’язків між студентами.
      Культурно-розважальний центр КУП НАН України радо підтримує ініціативних студентів університету, які зацікавлені у тому, щоб їх студентське життя було сповнене яскравих вражень та давало можливість до самореалізації. Адже кожен студент – правник повинен уміти виразити свою творчу своєрідність, яка, в майбутньому, дасть змогу вміло концентрувати увагу, керувати фантазією, мати образне бачення, розвивати свої творчі здібності, виховати художній смак, адекватність мислення, організаторські здібності.
Запрошуємо до співпраці та ласкаво просимо до
Культурно-розважального центру Київського університету права
Національної академії наук України!

03142, м. Київ, вул. Акад. Доброхотова, 7-А
(ст. м. «Житомирська»)
Тел.: 424-33-35, 424-13-79
Тел./факс: 423-94-53

Е-mail: This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
www.kul.kiev.ua
DSC023977.jpg
 

Learning process

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28