Рівненський Інститут Київського університету права

Home >> About >> НКЦ у м.Ужгород
Київський університет права НАН України на Закарпатті

Навчально-консультативний центр у м. Ужгороді Київського університету права НАН України створено у 2002 р. НКЦ є територіально відокремленим структурним підрозділом Київського університету права Національної академії наук України без права юридичної особи, діє на державній формі власності та підпорядкований Київському університету права НАН України, Національній академії наук України та Міністерству освіти і науки України.

НКЦ готує фахівців за напрямом 0601 Право зі спеціальності  “Правознавство” за заочною формою навчання (ліцензія – серія АВ  № 159852 від 05.12.2006 р.) з ліцензійним обсягом  60 осіб. Навчальний процес забезпечують 15 науково-педагогічних працівників, серед яких 11 мають наукові ступені та вчені звання. Кращі випускники НКЦ мають можливість отримати ступінь магістра права у Києві та вступити до аспірантури. 

З метою забезпечення навчального процесу складені довготермінові навчальні плани, що дозволяє представникам з Закарпатської області та інших регіонів України здобувати спеціальність за визначеним напрямом «Право» із врахування розвитку ступеневої освіти у Київському університеті права НАН України. Профорієнтаційна робота у цьому аспекті розглядається як важлива складова частина навчального процесу і полягає у висвітленні діяльності університету та НКЦ, зокрема, у засобах масової інформації (Закарпатської області та всеукраїнських); науково-педагогічні працівники НКЦ забезпечують проведення цільових заходів з профорієнтаційної роботи у загальноосвітніх школах та навчально-виховних закладах різного рівня Ужгороді та Закарпатської області. Регулярно проводяться Дні відкритих дверей для абітурієнтів. В рамках здійснення профорієнтаційної роботи проводяться Дні правової культури, які присвячуються професійному святу юристів. Все це забезпечує стабільне поповнення контингенту студентів.

Враховуючи особливе географічне розташування Закарпаття, наближення його до європейських країн, пріоритетним напрямом у науковій діяльності НКЦ є дослідження інтегративних процесів у європейському науковому та освітньому просторах. Традиційним стало проведення на базі НКЦ науково-практичних конференцій. Під патронатом Київського університету права НАН України в м. Ужгород проведено три міжнародних науково-практичних конференції студентів та аспірантів «Європейська юридична освіта і наука: студентський вимір» (2006-2008рр.), які спрямовані на розв’язання проблем юридичної освіти і науки в умовах інтеграції до європейського освітнього простору. Співорганізаторами конференцій виступили Закарпатський державний університет, вишу Угорщини (Мішкольцький університет) та Чехії (Вища школа підприємництва та прав, м.Прага). 

Характерними показниками результативності діяльності будь-якого внз є конкурс абітурієнтів при вступі до навчального закладу та стан працевлаштування його випускників. Свідченням високого рейтингу Київського університету права у Закарпатті сьогодні є його популярність не тільки у абітурієнтів, а й роботодавців області. Значна кількість випускників працює у місцевих органах державної влади, судових та правоохоронних органах, податкових адміністраціях, митних органах. Освітня та наукова діяльність Київського університету права у регіоні підтримується Закарпатською обласною державною адміністрацією.

Ващук О.М.
Директор НКЦ (м.Ужгород)
КУП НАН України

 

Learning process

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28