Рівненський Інститут Київського університету права

Home >> Student life
Фотографії прямо зі львівського театрального фесту «Драбина - 2006»
 Представлені фотороботи є сконцентрованим настроєм тих п’яти-шести днів театральної гіперактивності, яка має звичку траплятись щороку на початку травня в тілі Львову.

     Цікавих подій було багато, і надзвичайних знайомств було не менше, і про це все можна довго розповідати, але я цього не буду робити, тому що повністю занурений у свої відчуття від всього того.

     Відчуття спорідненості та злиття з містом не залишало мене ні на хвилину. Це було одне з тих відчуттів, яке неможливо і непотрібно вербально виражати - ти просто цим світишся. До цього додавалося підсвідома та повна симпатія до мешканців міста. Їхні слова вибухали глибокими та яскравим враженнями в моїй свідомості, додаючи чергові порції позитиву до мого і так милозвучновидного настрою. Все це склеювалось докупи еманаціями театральної творчості, які неперервним потоком летіли з великих і малих сцен, загортали, а потім розгортали мою уяву. В мене в середині кипіло, димілось і пінилось, розріджувалось, загустівало і вибрискувало образами, які через натискання на кнопку спуску фотозатвору всилялись у фотографії.

     Тепер ці фото лежать перед вами, вливають у ваші тіла та душі всю свою суть і переносять вас саме туди! Бажаю не загубитись в лабіринтах свідомості!

З любов’ю та повагою
студент 4 курсу КУП
Вадим Грига
Збільшити              Збільшити

Збільшити              Збільшити

Збільшити              Збільшити

Збільшити              Збільшити

 

Збільшити              Збільшити

   Збільшити                Збільшити

   Збільшити                   Збільшити

  Збільшити              Збільшити

 

 

Learning process

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28