Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Home >> Student life >> Різне >> Всеукраїнський конкурс краси
Всеукраїнський конкурс краси
     Весна і краса — вічне поєднання. Восьме березня — свято жінки і жіночності. Злива чоловічої уваги й подарунків.
     Леся Матвєєва, п'ятикурсниця Київського університету права, подарунок до свята має особливий. Рівно місяць тому, 6 лютого, за підсумками 14 Всеукраїнського конкурсу краси вона отримала корону "Міс Україна-2004".
     Нам особливо приємно констатувати, що з 24 конкурсанток красунею року було визнано чарівну представницю саме юридичної професії. Після закінчення Київського університету права Леся мріє опанувати ще й премудрості журналістики або ж зайнятися мистецтвом. Узагалі ж вона хоче побувати як учасниця на міжнародних конкурсах та побачити світ. Додамо, що, завоювавши корону королеви краси в Україні, майбутній юрист представлятиме нашу державу на конкурсі "Міс світу", який відбудеться у Китаї.
     Нині жінки потіснили чоловіків у багатьох професіях. І це не позбавляє їх того особливого шарму, ніжної жіночності, за які їх ми, чоловіки, й любимо. У це світле свято Весни хотілося б побажати усім жінкам кохання, добра, злагоди і, звичайно, сімейного затишку.

(газета “Юридичний вісник України” № 10 від 6-12 березня 2004 р.)

     Керівництво Київського університету права в особі ректора Ю.С. Шемшученка та першого проректора А.І. Дмитрієва привітало Лесю Матвєєву з перемогою у Всеукраїнському конкурсі краси та нагородило повним зібранням Юридичної енциклопедії — першого в Україні багатотомного систематизованого зводу знань про державу і право.

Збільшити Збільшити
 


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Random Photo

Choose a convenient schedule of the library

Choose a convenient schedule of the library