Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Home >> Student life >> Різне >> Вітання з Днем Збройних Сил України від жіночої половини Київського університету права НАН України
Вітання з Днем Збройних Сил України від жіночої половини Київського університету права НАН України

      Щорічно, 6 грудня, у день прийняття Верховною Радою України у 1991 році Закону України "Про Збройні Сили України", в Україні відзначається свято - День Збройних Сил України.
      У цей день прекрасна половина Київського університету права НАН України вітала усіх військовослужбовців, які у лавах Збройних Сил України служать справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки нашої держави, та всіх чоловіків, які захищають спокій наших домівок, лицарів, здатних завжди підставити своє сильне плече чарівній половині людства.
      Всі були приємно здивовані, що студентське самоврядування від імені всього студентства Київського університету права НАН України урочисто вітало чоловіків-викладачів з Днем Збройних Сил України.
      Невеликий букет квітів та листівка свідчать про увагу до викладачів. Це сприяє формуванню щирих відносин між студентами та викладачами та виводить їх за рамки суто офіційних, що позитивно налаштовує на плідну співпрацю студентства із професорсько-викладацьким складом КУП НАН України.

      Збільшити Збільшити Збільшити Збільшити Збільшити

 

Матеріал підготувала
студентка ІIІ курсу
Оксана Литвин
 


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Random Photo

Choose a convenient schedule of the library

Choose a convenient schedule of the library