Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Home >> Student life >> Різне >> Суботник збирає друзів
Суботник збирає друзів

    В нашому новому гуртожитку, що знаходиться в Пущі Водиці, яким в цьому році студентів університету забезпечило нове керівництво КУП НАН України, було проведено перший суботник в цьому навчальному році. Ідея проведення цього суботника з метою благоустрою житлових умов належала в.о. ректора університету Ю.Л.Бошицькому. Студентство одразу з характерним для нього ентузіазмом підхопило цю ідею.
    Все розпочалось з того, що приїхавши о 10 годині ранку студенти, своїм веселим, охочим до роботи настроєм, розбудили ще сонний гуртожиток… і розпочалась робота.
    В той час, коли студенти сперечалися, хто що буде фарбувати, мити, заклеювати, до гуртожитку приїхав проректор з господарської частини КУП НАН України Парфент’єв Леонід Васильович разом з депутатом Павловським Олександром Григоровичем від БЮТа. Леонід Васильович та Олександр Григорович допомогли студентам порадами, як краще привести до ладу кімнати, а також поспілкувалися зі студентами, які живуть в гуртожитку, про їх проблеми та побажання. Пообіцявши зробити все можливе, задоволені нашою організацією, вони поїхали по своїм справам.
    Працювати було легко і весело. Дівчата Хорошевська Анастасія, Тосхопаран Любов, Сергієнко Катерина, Островська Ганна фарбували все, що траплялося їм на дорозі ( стільці, двері, рами, підвіконня, батареї). Дорощенко Марія та Золотар Ольга мили вікна, а Гапєєва Тетяна, Дзелінська Вікторія і Білак Вікторія заклеювали їх, готуючи кімнати до зими.
    Герасимчуку Ігорю та Дємірову Івану дісталася робота для сильних чоловіків, бо тримати викрутку в руках вміє і може не кожен. Вони розкручували, підкручували, перекручували все те, що підкручується, вкручується і перекручується. Александров Євгеній допомагав чистити стільці, ліжка, тумби і шафи від всього зайвого ( наклейок і написів)
    Хлопці з кімнати № 1, а саме - Дулін Євген, Луценко Віктор, Петренко Олег, проявили себе кращими діджеями, вони своєю музикою піднімали настрій всім присутнім, і завдяки цьому робота йшла швидше.
    В той час, як кипіла робота в кімнатах гуртожитку, на кухні відбувались дива. Головний шеф – повар, студент ІІ курсу Гордієнко Олексій зорганізував смачний обід! В цьому їм допомагали поварята: Тосхопаран Любов, Петренко Олег.
    Попрацювавши, попоївши, і поспілкувавшись задоволені студенти роз’їхалися по домам, бо попереду на них чекає ще один суботник !!!!!

Матеріал підготували студенти КУП НАНУ,
Дорощенко Марія, Золотар Ольга

Фото: Герасимчук Ігор

Збільшити Збільшити Збільшити

Збільшити Збільшити Збільшити

Збільшити Збільшити Збільшити

Збільшити Збільшити Збільшити
 


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Random Photo

Choose a convenient schedule of the library

Choose a convenient schedule of the library