Рівненський Інститут Київського університету права

Home >> Academic Life >> Різне >> Студенти КУП НАНУ на конференції «Реформування освіти у відповідності з вимогами Болонського процесу» (Київський міжнародний університет , листопад 2006 р.)
Студенти КУП НАНУ на конференції «Реформування освіти у відповідності з вимогами Болонського процесу» (Київський міжнародний університет , листопад 2006 р.)

     Київський міжнародний університет 15 листопада 2006 року проводив конференцію присвяченій Міжнародному дню студента на тему «Реформування освіти у відповідності з вимогами Болонського процесу», у якій запросили взяти участь й студентів КУП НАН України. Пропозицію прийняти участь у конференції підтримали студенти 2 курсу, а саме: Золотар Ольга, Бас Катерина, Мазурок Катерина, Завальська Світлана, Носкова Марина, Калашнюк Олександр, Іваненко Михайло.
     Конференція розпочалась привітанням професора КиМУ Бандурки Олександра Марковича, який поздоровив всіх присутніх з наступаючим Міжнародним днем студента, адже святкування цього Дня в КиМУ розпочалося з 15 листопада. Бандурка Олександр Маркович виступив з доповіддю про Болонський процес та інтеграцію Болонської системи в науку.
      Левківська Галина Петрівна, проректор з виховної роботи КиМУ, привітавши від свого імені присутніх, ознайомила всіх зі своєю точкою зору про Болонську систему. Мовчан Олександр Мартинович виступив зі своїм баченням даної проблеми, запропонувавши оновити професійні програми згідно до вимог Болонського процесу.
     Основними питаннями, які обговорювались на конференції були:
     - поняття і сутність реформ освіти у відповідності з вимогами Болонського процесу;
     - розвиток студентського самоврядування, як складова забезпечення навчально виховного процесу;
     - самовиховання студентів.
     Усі доповідачі акцентували увагу на тому, що ці питання є актуальними на сьогоднішній день. Учасники конференції дійшли спільного висновку, що Болонський процес є важливою складовою розвитку освіти в Україні. Були висловлена думка, що займатися впровадженням Болонської системи в ВНЗ, - це не лише справа ректорату, а й всіх студентів.
     Також учасники конференції обмінялись власним досвідом щодо організації студентського самоврядування в університетах.
     Результатом конференції стала домовленість між студентами про співпрацю між студентськими радами.Збільшити Збільшити Збільшити Збільшити Збільшити Збільшити Збільшити Збільшити

 

Матеріал підготували студенти 2 курсу
Золотар Ольга,
Бас Катерина,
Іваненко Михайло

 

Learning process

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28