Рівненський Інститут Київського університету права

Home >> Academic Life >> Різне >> Наукове стажування викладача Швачки Г.О. в Університеті Торонто (Канада)
Наукове стажування викладача Швачки Г.О. в Університеті Торонто (Канада)

     Протягом лютого місяця цього року доцент кафедри теорії держави і права Київського університету права НАН України Швачка Ганна Олександрівна проходила наукове стажування в Університеті Торонто (Канада).
     Візит викладача був здійснений в межах міжнародної програми імені Петра Яцика, яка запроваджена Центром Євразійських досліджень Торонтського університету.
     За вимогами цієї програми нашим викладачем була підготовлена презентація теми свого наукового дослідження: "Автономна Республіка Крим в унітарній Україні: історичний та публічно-правовий аналіз".
     Презентацію відвідали професори, аспіранти, студенти, а також всі, хто досліджують проблеми статусу автономних утворень в унітарних країнах. Серед присутніх було багато українців канадського походження, які цікавиться питаннями державного будівництва незалежної України. Після доповіді відбулась жвава дискусія щодо подальших шляхів розвитку стосунків між центральною владою і владою кримської автономії.
     Процес стажування виявився дуже корисним, адже Університет Торонто займає п'яте місце в рейтингу Університетів Північної Америки. Під час підготовки своєї презентації Швачка Г.О. мала можливість користуватись фондами найбільшої в місті університетської бібліотеки.
     Дуже цікавими були зустрічі з професурою, аспірантами Торононтського університету, обговорення з ними не лише вузьких професійних наукових тем, але й питань, пов'язаних з викладанням юридичних дисциплін, можливостей подальшого співробітництва.
     Саме з метою встановлення контактів між Київським університетом права та вищими навчальними закладами Канади Швачка Г.О. відвідала Університет Макгіл (м. Монреаль, провінція Квебек). Під час цієї подорожі були встановлені попередні домовленості з професорами юридичного факультету зазначеного університету про можливість проведення ними відкритих лекцій для студентів нашого університету, спільних україно-канадських наукових досліджень, обміну досвідом викладання юридичних дисциплін.
     Внаслідок цих переговорів 23 лютого 2007 року Київський університет права НАН України з робочим візитом відвідала канадська делегація Університету Макгіл у складі директора центру з питань інтелектуальної власності проф. Ричарда Голда та проф. Девіда Ламетті.
     Міжнародний науковий обмін стає дуже розповсюдженим для викладачів, аспірантів та студентів нашого університету. Це сприяє не лише науковому та професійному вдосконаленню, але й налагодженню щирих дружніх зв'язків із нашими іноземними колегами.

Лекційна аудиторія та корпуси Торонтського Університету

Збільшити Збільшити

Матеріал підготувала
к.ю.н., доцент кафедри
теорії держави і права КУП НАНУ
Швачка Г.О.
 

Learning process

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28