Рівненський Інститут Київського університету права

Home >> Academic Life >> Різне >> Налагодження співробітництва Київського університету права НАН України з юридичним факультетом університету міста Ніш (Сербія)
Налагодження співробітництва Київського університету права НАН України з юридичним факультетом університету міста Ніш (Сербія)

     2 липня 2007 року відбулася зустріч в.о. ректора Київського університету права Національної академії наук України Бошицького Юрія Ладиславовича з доктором юридичних наук, професором, деканом юридичного факультету університету в місті Ніш (Сербія), арбітром Міжнародного Комерційного Арбітражного Суду при Торгово-Промисловій Палаті України Чирич Олександром. У зустрічі також брали участь Заслужений юрист України Захарченко Тетяна Геннадіївна та завідувач відділом міжнародних зв'язків та грантів доцент кафедри гуманітарних дисциплін Чаус Світлана Володимирівна.

     Мета зустрічі полягала у встановленні взаємовигідного ділового партнерства і плідного співробітництва між Київським університетом права НАН України та юридичним факультетом університету м.Ніш (Сербія) у навчальній, методичній та науково-дослідній сферах вищої юридичної освіти. Серед обговорюваних тем були наступні:

- якість освіти;
- організація навчального процесу та наукової діяльності;
- стимулювання та удосконалення дослідницької діяльності, використання інновацій;
- досягнення в освітній та науковій сферах.

     Продовження Київським університетом права НАН України в рамках програми міжнародного співробітництва сприяти залученню кращих вітчизняних та зарубіжних правознавців для проведення «Майстер-класів» з проблем юриспруденції як однієї з найефективніших форм отримання знань поряд із традиційними формами навчання привернуло особливу увагу до такого питання як презентація «Майстер-класу» професора О.Чирич в Київському університеті права. В свою чергу, почесний гість Київського університету права НАН України запросив Ю.Л. Бошицького представити «Майстер-клас» в університеті м. Ніш.

     Під час зустрічі обговорювались й такі питання напрямків спільної діяльності як запрошення інших представників Сербського університету для читання лекцій, обміну досвідом та інформацією щодо навчально-методичної роботи, навчальних планів та програм тощо.

     Обидві сторони обговорили деталі угоди про співробітництво і висловили сподівання щодо успішного ділового партнерства у найближчому майбутньому.

Матеріал підготувала
завідувач відділом міжнародних зв'язків та грантів
доцент кафедри гуманітарних дисциплін Чаус С.В.
 

Learning process

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28