Рівненський Інститут Київського університету права

Home >> Academic Life >> Різне >> КУП НАНУ серед лауреатів VІ Всеукраїнського конкурсу на краще юридичне видання
КУП НАНУ серед лауреатів VІ Всеукраїнського конкурсу на краще юридичне видання

Викладачі Київського університету права НАН України
серед лауреатів VІ Всеукраїнського конкурсу на краще юридичне видання

      Нещодавно оргкомітет VІ Всеукраїнського конкурсу на краще юридичне видання, організованого Спілкою юристів України, визнав лауреатів конкурсу за 2006 рік. На конкурс було висунуто майже двісті видань. Кожна робота привертала увагу своїм змістом та оригінальним вирішенням тих чи інших правових проблем. Практично у конкурсі брала участь вся юридична Україна. Більшість авторів є знаними фахівцями у певних галузях правової науки, серед них багато членів АПрН України, докторів і професорів, які були домінантами і в попередні роки. Проте вшановуючи поважних корифеїв, головна ідея конкурсу полягає у пошуку нових талановитих авторів, як складової формування інтелектуальної еліти національного правознавства.

      Особливо приємним є те, що лауреатами конкурсу стало немало представників Київського університету права НАН України. Зокрема, Першу премію у номінації № 1 „Юридичні колективні монографічні видання” за професійний і науковий рівень висвітлення проблем цивільного права і цивільного процесу в Україні у колективній монографії „Актуальні проблеми цивільного права і цивільного процесу в Україні” (За заг. ред. Я.М.Шевченко) отримали:

Ю.Л.БОШИЦЬКИЙ, І.М. КУЧЕРЕНКО.

      Другу премію в номінації № 2 „Юридичні підручники” за впровадження результатів теоретичних наукових досліджень у навчальний процес у підручнику „Теорія держави і права. Академічний курс" (За заг. ред.О.В.Зайчука, Н.М.Онищенко) отримали:

С.В. БОБРОВНИК, Н.М. ОНИЩЕНКО, Т.І. ТАРАХОНИЧ.

      Спеціальну відзнаку у номінації № 5 „Науково-популярні, науково-практичні і довідкові видання в галузі права”, за висвітлення широкого кола актуальних у науковому і практичному плані питань правового регулювання суспільних відносин у сфері промислової власності, ґрунтовний порівняльно-правовий аналіз положень вітчизняного та зарубіжного у виданні „Промислова власність в Україні: проблеми правової охорони” законодавства отримав (За заг. ред. Ю.С.Шемшученка, Ю.Л.Бошицького) отримав

Ю.Л. БОШИЦЬКИЙ.

      Першу премію у номінації № 5 „Науково-популярні, науково-практичні і довідкові видання в галузі права”, за унікальність дослідження, що висвітлює широкий спектр актуальних проблем поліцейського права та поліцейської діяльності, фундаментальну розробку понятійно-термінологічного інструментарію та концептуальних підходів до розуміння поліцеїстики як науки у виданні „Міжнародна поліцейська енциклопедія” отримав

Ю.С. ШЕМШУЧЕНКО.

      Спеціальну відзнаку у номінації „Науково-популярні, науково-практичні і довідкові видання в галузі права” за глибокий постатейний аналіз нового цивільного законодавства та судової практики , висвітлення актуальних проблем правозастосованої діяльності та оптимальних шляхів їх розв’язання у виданні „Цивільний кодекс України :Науково-практичний коментар" у 2-частинах (За заг. ред. Я.М.Шевченко)

І.М.КУЧЕРЕНКО, І.Ф.СЕВРЮКОВА

КОЛЕКТИВ
КИЇВСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ПРАВА
ПОЗДОРОВЛЯЄ ПЕРЕМОЖЦІВ І БАЖАЄ ЇМ НОВИХ ТВОРЧИХ УСПІХІВ !!!

Збільшити Збільшити Збільшити Збільшити

Збільшити Збільшити Збільшити Збільшити

Збільшити Збільшити Збільшити Збільшити
 

Learning process

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28