Рівненський Інститут Київського університету права

Home >> Academic Life >> Різне >> Київський університет права НАН України - учасник парламентських слухань з питань інтелектуальної власності
Київський університет права НАН України - учасник парламентських слухань з питань інтелектуальної власності

     З огляду на те, що наявність гармонізованого законодавства визнано найпершою необхідною умовою вступу України до Світової організації торгівлі та інтеграції у Європейське Співтовариство, сьогодні одним з найважливіших завдань постає приведення нормативних актів в сфері інтелектуальної власності до норм Європейського Союзу, створення системи ефективного законодавчого забезпечення правового захисту інтелектуальної власності, впровадження дієвих механізмів його правозастосування.

     21 березня 2007 року відбулися парламентські слухання на тему: "Захист прав інтелектуальної власності в Україні: проблеми законодавчого забезпечення та правозастосування".

     Метою проведення парламентських слухань було всебічне обговорення зазначеного питання, отримання обґрунтованих, конструктивних, системних, узгоджених пропозицій стосовно вирішення проблем сучасного законодавчого забезпечення такої важливої сфери як правовий захист інтелектуальної власності.

     Серед учасників парламентських слухань були члени зацікавлених комітетів Верховної Ради України, урядовці, представники Державного департаменту інтелектуальної власності України, члени державних організацій у сфері охорони та захисту права інтелектуальної власності, відомі учені-правознавці, юристи, патентні повірені та інші фахівці з інтелектуальної власності. Із змістовною доповіддю щодо зазначених проблем виступив Міністр освіти і науки України Станіслав Ніколаєнко.

     Київський університет права НАН України також приймав активну участь у підготовці рекомендацій до цих парламентських слухань та засіданні у Верховній Раді України. Зокрема, 26 лютого 2007 року в університеті відбувся науково-практичний семінар "Проблеми удосконалення законодавства у сфері права інтелектуальної власності в умовах євроінтеграції", в ході якого було вироблено та запропоновано ряд рекомендацій по удосконаленню правового регулювання у сфері інтелектуальної власності.

     У залі засідань Верховної ради наш університет представляли в.о. ректора Ю.Л. Бошицький, вчений секретар О.О. Козлова, викладачі кафедри цивільного та трудового права В.М. Білоусов та Г.Г. Харченко.

Представники університету на парламентських слуханнях

Збільшити Збільшити Збільшити Збільшити

Матеріал підготувала
вчений секретар О.О. Козлова

 

Learning process

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28