Рівненський Інститут Київського університету права

Home >> Student life >> Події >> Студенти РІ КУП НАНУ відвідали виставку воскових фігур "Загадки і легенди"
Студенти РІ КУП НАНУ відвідали виставку воскових фігур "Загадки і легенди"
     Студентам Рівненського інституту КУП НАН України випала чудова нагода збагатити свій кругозір. У стінах Рівненського обласного краєзнавчого музею відкрилась ювілейна 10  виставка воскових фігур з Петербургу під назвою "Загадки міфів і легенд". 44 воскових експонати милуватимуть око мешканців міста. На кожну з фігур її майстри витратили близько 5 місяців копіткої роботи. Адміністратор виставки Світлана Сєрова розповідає, що при відтворенні видатної постаті враховуються всі зовнішні дані особи, від точного зросту до кольору очей. Якщо, мова йде про міфічну істоту, майстри вмикають бурхливу уяву.
     Найбільше, на цій виставці  знакових постатей  для всіх релігій світу – це і легендарне багатоголове індуїстське божество - Брахма, обряд канібального жертвоприношення ацтеків, грецькі герої Гомерівської "Ілліади" та "Одісеї".
     Біля  експонату Гери можна загадувати бажання, екскурсоводи кажуть, що берегиня  домашнього затишку все чує. Виставка, за словами організаторів,  унікальна за своєю різноплановістю. Тут поєдналися історичі постаті з міфічними та навіть з мультяшними.
Знайшли місце на виставці і відображення творінь Миколи Гоголя. Відьми з творів "Вій" та "Вечори на хуторі" створють магічну атмосферу. Навіть, біля самого письменника, іноді відбуваються містичні речі
     Дитяче око тішать експонати Шрека, Фіони та віслюка з мультфільму "Шрек", а чоловіче – цариця Клеопатра, що є найдорожчим екпонатом на виставці, адже все тіло її складається з воску.
     Лола – володарка найбільшого силіконового бюсту в світі за версією книги рекордів Гінеса теж красується на виставці. Жах наводить інтерпритація казки про смерть  і солдата.
Студенти  залишилися в захваті від різноманіття побаченого та почутого.


 

Learning process

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28