Рівненський Інститут Київського університету права

Home >> Student life >> Події >> Офіцери запасу військової кафедри КУП НАН України склали присягу на вірність народові України
Офіцери запасу військової кафедри КУП НАН України склали присягу на вірність народові України
     Другий рік поспіль у День Прапора України у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулися урочистості з нагоди складання військової присяги на вірність народові України студентами вишів столиці.
     За дорученням Юрія Бошицького, професора, заслуженого юриста України, ректора КУП НАН України  в урочистостях взяла участь Галина Левківська, проректор з гуманітарної освіти і виховної роботи. Вона привітала присутніх із Днем Прапора України та зазначила, що військова присяга – це важливий ритуал, яким є клятва на вірність і відданість народові, сумлінно і чесно виконувати громадський і військовий обов’язок, неухильно додержуватися Конституції та законів України.

     Галина Левківська зазначила, що ґрунтовні знання випускники військової кафедри змогли здобути завдяки чудовій матеріально-технічній базі військового інституту та високому професіоналізму кадрового забезпечення. Славний ювілей 75-річчя заснування інституту гідно представленим новим поповненням офіцерів запасу.

 

Learning process

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28