Рівненський Інститут Київського університету права

Home >> Student life >> Події >> Cтуденти Рівненського інституту Київського університету права НАН України відвідали виставку «Індонезія: підводний світ», яка проходила у фотогалереї «ЧАС»
Cтуденти Рівненського інституту Київського університету права НАН України відвідали виставку «Індонезія: підводний світ», яка проходила у фотогалереї «ЧАС»

     14 квітня 2011 року студенти третього курсу Рівненського інституту Київського університету права НАН України разом із кураторами Циганчук Людмилою Анушаванівною та Дикун Ганною Петрівною відвідали виставку «Індонезія: підводний світ»,  яка проходила у фотогалереї «ЧАС». Це фотовиставка відомого українського художника Сергія Бусленка, який зарекомендував себе унікальним у своєму середовищі майстром, що вміє помічати і заморожувати найрізноманітніші моменти навколишнього світу

     Довідка:
     Рівненський фотохудожник Сергій Бусленко — єдиний в Україні заслужений художник Міжнародної федерації фотомистецтва із золотою відзнакою, член Королівського фотографічного товариства Великобританії, член Американської фотографічної асоціації та її офіційний представник в Україні. Володар 32 золотих медалей міжнародних фотовиставок, чотирьох гран-прі. Пан Сергій віртуозно освоїв чимало жанрів і технік фотомистецтва. Наша розмова — про тенденції сучасного фотомистецтва, відкриті і невикористані можливості репрезентації художньої фотографії українських митців у світі та зарубіжних — в Україні.

 

Learning process

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28