Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About >> News >> Зустріч ректора КУП НАНУ Ю.Л. Бошицького, директора РІ КУП НАНУ В.Л. Якимчука, Міхала Швантера (Швейцарія) з мером м. Рівне Хомком В.Є.
Зустріч ректора КУП НАНУ Ю.Л. Бошицького, директора РІ КУП НАНУ В.Л. Якимчука, Міхала Швантера (Швейцарія) з мером м. Рівне Хомком В.Є.
     04 липня 2017 року на запрошення ректора КУП НАНУ Ю.Л,Бошицького до Рівного завітав директор Департаменту країн з перехідною й розвиненою економікою Всесвітньої організації інтелектуальної власності Міхал Швантер, який взяв участь в урочистостях з нагоди вручення дипломів бакалаврам РІ КУП НАНУ.
     По завершенню, цей високоповажний гість разом з ректором КУП НАНУ Ю.Л. Бошицьким та директором РІ КУП НАНУ В.Л. Якимчуком мали робочу зустріч з мером м. Рівне Хомком В.Є.
     На ній  Юрій Бошицький розповів про вагомість інтелектуальної власності для університетів і науково-дослідних установ, торкнувся недоліків, певного розриву між вузівською наукою та запитами суб’єктів господарювання, досвіду КУП НАН України щодо співпраці з науковими установами, провідними вченими й замовниками і, звичайно органами місцевого самоврядування.
     Міхал Швантер, підтримуючи ідею адміністрації вузу про проведення в м. Рівному міжвузівської конференції з питань права інтелектуальної власності, запевнив у належній підтримці цього міроприємства, запропонував продовжити розробку зазначених програм та розширити формат представництва.

     В.Є.Хомко зазначив важливість захисту авторських прав на сьогодні і схвалив ідею проведення наукового форуму в м. Рівному.
    Сторони залишились задоволені конструктивністю розмови і КУП НАНУ розпочне формувати напрямки і тематики наукових досліджень університетів з урахуванням актуальних державних програм та наявних замовлень.
     Подібні зустрічі вкотре засвідчують, що РІ КУП НАНУ є флагманом юридичної освіти в місті та області. Насамкінець, було зроблене фото напам’ять.

 


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Random Photo

Choose a convenient schedule of the library

Choose a convenient schedule of the library