Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About >> News >> Викладачі РІ КУП НАНУ взяли участь у 2-денного тренінгу з планування діяльності ініціативи «Університет, дружній до сім’ї»
Викладачі РІ КУП НАНУ взяли участь у 2-денного тренінгу з планування діяльності ініціативи «Університет, дружній до сім’ї»
     Передусім варто сказати, що цей проект існує за фінансової підтримки Європейського Союзу. Він відбувся на кафедрі політичних наук Рівненського державного гуманітарного університету, з яким уже тривалий час співпрацює кафедра гуманітарних дисциплін РІ КУП НАНУ. Тренінг, розроблений з урахуванням кращих практик Міжнародної організації праці, віддбуввся у рамках проекту «Рівні можливості для здобуття професії молодими матерями-студентками у ВНЗ». Ініціатором його проведення стала доктор соціологічних наук, професор кафедри політології  О.М. Кириленко. Головною метою тренінгу було оголошено відпрацювання навичок,  необхідних для розробки та втілення різних форм ініціативи «Заклад, дружній до сім’ї».
Складовими тренінгу стали:
- презентація досвіду Сумського держуніверситету та кращих практик закордонних університетів із втілення дружніх до сім’ї ініціатив;
- інтерактивні сесії, які демонструють актуальність та значущість проблематики, дозволяють усвідомити вплив бездіяльності у подоланні конфлікту між навчанням та сімейними обов’язками;
- розвиток розуміння політики дружності до сім’ї;
- розвіювання поширених міфів, стереотипів  і помилок стосовно поєднання навчання і сімейних обов'язків;
- розробка плану дій із втілення конкретних підходів дружності до сім’ї в умовах свого закладу.


 

Learning process

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28