Рівненський Інститут Київського університету права

Home >> About >> News >> ВІДЗНАЧЕННЯ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ДЕМОКРАТІЇ В РАМКАХ «ТИЖНЯ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА»
ВІДЗНАЧЕННЯ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ДЕМОКРАТІЇ В РАМКАХ «ТИЖНЯ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА»

В рамках проведення на державному рівні «Тижня громадянського суспільства» у Рівненському інституті Київського університету права НАН України 13 вересня 2023 року відбулася зустріч першокурсників з науково-педагогічним колективом та представниками студентського парламенту з нагоди Міжнародного дня демократії, що відзначається щорічно 15 вересня.

1.jpg2.jpg

 
Зважаючи на те, що навчання в інституті зазвичай відбувається у дистанційному форматі, то можливість спілкування у стінах Alma-mater для студентів набуло піднесеного характеру. З огляду на побажання студентів, першою за розкладом була  відкрита лекція з теорії держави та права на тему: «Демократичний політичний режим», яку провела куратор групи  Анна ГРИЦЮК. Окрім ознайомлення з основними поняттями курсу, у контексті розлогої дискусії, студенти апробували власне вміння аргументувати та захищати обрану точку зору.  

3.jpg

4.jpg
Своєрідним продовженням лекційного заняття став круглий стіл «Демократія в Україні: недоліки, здобутки та перспективи», присвячений Дню демократії. Про особливості святкування та історію виникнення цього свята інформував присутніх  директор РІ КУП НАН України Іван ВЄТРОВ, який підкреслив важливість інституту демократії в Україні та перспективи його подальшого розвитку; значення для волевиявлення народів міжнародних інститутів, таких як ООН, ЮНЕСКО. Про витоки демократизму з часів скіфського періоду й до сьогоднішніх днів інформував учасників заходу завідувач кафедри спеціальних юридичних дисциплін Віктор ТКАЧУК. Свої думки стосовно недоліків та здобутків демократії в Україні висловили студенти інституту. Для них цей досвід матиме постійний характер, адже однією з головних навичок має бути вміння чітко формулювати та відстоювати свою думку.

7.jpg8.jpg


 На завершення представники студентського парламенту Аліна ГАЛУЗА, Владислава СТЕЦЮК та Максим ЧЕРНАЧУК провели умовний майстер-клас демократичних виборів – делегування своїх молодших колег до активного самоврядування та цікавого студентського життя.

5.jpg6.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Подальша зустріч носила організаційний характер. Завідувачка бібліотеки Оксана СІОНЧУК ознайомила студентів з графіком роботи та охарактеризувала низку видань, необхідних для підготовки до занять. Про техніку безпеки здобувачів вищої освіти та інструктаж щодо поведінки  під час повітряної тривоги розповів завідувач відділу забезпечення Олександр ПИЛИПЧУК. У тренувальному режимі студентів провели маршрутом до найближчого укриття.

                                             photo_1_2023-09-14_11-30-30.jpg

 
 

Learning process

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28