Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About >> News >> Відбулась зустріч ректора КУП НАНУ з колективом юридичного факультету Бакинського державного університету.
Відбулась зустріч ректора КУП НАНУ з колективом юридичного факультету Бакинського державного університету.

        31 жовтня під час візиту в м. Баку  для участі в роботі міжнародного семінару по авторському праву та колективному управлінню правами на запрошення Голови Агенції Інтелектуальної Власності Республіки Азербайджан ректор КУП НАНУ Юрій Бошицький зустрівся з колективом юридичного факультету  Бакинського державного університету та його деканом професором Аміром Алієвим.
1_1.jpg
22.jpg
33.jpg

      Під час зустрічі були обговорені питання перспектив майбутньої співпраці між КУП НАНУ та юридичним факультетом БДУ. Зокрема, це проведення круглих столів, дослідження проблематики права інтелектуальної власності, спортивного права, медичного права, енергетичного права та права міжнародної безпеки. Враховуючи той факт, що Азейбарджанська республіка є морською державою, так само як і Україна, то цілком доцільним є спільний інтерес до дослідження проблем  морського права також.
 44.jpg 55.jpg
 66.jpg
     Професор Алієв  ознайомив ректора з основними напрямами юридичного факультету, представив провідних викладачів, розповів про креативні дисципліни  нещодавно створеної кафедри інтелектуальної власності.
     Домовились також і про проведення взаємних стажувань викладачів, взаємні публікації в своїх фахових журналах. А також обмінялися фаховою науковою літературою, яка була опублікована  на протязі останніх двох років.
 77.jpg  88.jpg 99.jpg
      Сторони обговорили також і можливість підготовки студентів КУП НАНУ та БДУ по програмі подвійного диплому, рецензуванням наукових праць та проведенням взаємних майстер-класів. Ю.Бошицький КУП НАНУ  зі свого боку ознайомив колектив юридичного факультету БДУ з освітньою, науковою, організаційною та міжнародною діяльністю КУП НАНУ.
 


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Random Photo

Choose a convenient schedule of the library

Choose a convenient schedule of the library