Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About >> News >> В КУП НАНУ відбувся круглий стіл з нагоди 35-річчя наукової діяльності та 60-річчя від Дня народження ректора Ю.Л. Бошицького
В КУП НАНУ відбувся круглий стіл з нагоди 35-річчя наукової діяльності та 60-річчя від Дня народження ректора Ю.Л. Бошицького
 1.jpg 2.jpg
3.jpg
       У Київському університеті права НАН України 01 жовтня 2019 року відбувся Круглий стіл з нагоди 35-річчя наукової діяльності та 60-річчя від Дня народження Юрія Ладиславовича Бошицького.
4.jpg
 5.jpg  6.jpg
        На заході були присутні відомі у освітянській та науковій сферах друзі та колеги ювіляра – д.ю.н., професор, академік НАН України та Академії правових наук України – Ю.С. Шемшученко; д.ф.н., професор, академік НАН України – О.С. Онищенко; академік НАН України, директор Інституту законодавства Верховної Ради України – О.Л. Копиленко; д.ф-м.н., академік НАН України – Я.С. Яцків; д.е.к., професор, почесний академік Національної академії педагогічних наук України, заслужений економіст України – Є.В. Імас; сенатор Міжнародного парламенту, Безпеки і Миру, Народний депутат 2,3,4,6 скликань, заслужений юрист України, державний радник юстиції 3-го класу – Ю.А. Кармазін; д.ю.н., заслужений юрист України, президент Інституту правової політики, ректор Національної школи суддів України – М.В. Оніщук; піаністка, громадський діяч, Народна артистка України – Є.О. Басалаєва; настоятель Академічного храму на честь преподобного Нестора Літописця Київського Університету Права НАН України, секретар Літургічної комісії Київської єпархії УПЦ протоієрей Димитрій Гарчук; Ректор Київської православної богословської академії протоієрей – Олександр Трофимлюк та інші.
 7.jpg  8.jpg 9.jpg
 10.jpg  11.jpg  12.jpg
        Разом з тим, вітальні листівки надійшли від керівника Офісу Президента України А.Богдана; першого заступника Голови Верховної Ради України Р.О. Стефанчука; Президії Національної академії наук України і відділення історії, філології та права НАН України; першого віце-президента НАН України, академіка А.Г. Наумовця; президента Національної академії педагогічних наук України В. Кременя; Митрополита Київського та всієї України Епіфанія та інших.
13.jpg
 14.jpg 15.jpg
        До щирих привітань приєдналися міжнародні партнери університету в особі ректорів та професури Гданського, Дебреценського та Батумського університетів.
16.jpg
 17.jpg 18.jpg
        Від колективу КУП НАНУ було розміщено оголошення з вітаннями Юрія Ладиславовича в Урядовому кур’єрі та Юридичному віснику України.
20.jpg
 21.jpg 22.jpg
        Власним прикладом ректор КУП НАНУ надихає студентську молодь на визначення амбітних цілей і наполегливість у їх досягненні. Юрій Ладиславович є взірцем для зростаючих поколінь юристів України, ключовою фігурою освітнього та наукового життя не лише нашої держави, але й далеко за її межами.
23.jpg
 24.jpg 25.jpg

 


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Random Photo

Choose a convenient schedule of the library

Choose a convenient schedule of the library