Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About >> News >> У Рівненському інституті Київського університету права НАН України відбувся студентський історико-правовий квест
У Рівненському інституті Київського університету права НАН України відбувся студентський історико-правовий квест

      З нагоди святкування Дня юриста у Рівненському інституті КУП НАН України був проведений  інтерактивний квест. Завдання для учасників, метою яких стало ознайомлення із визначними місцями та пам’ятками культури міста Рівного, підготували заступник директора з навчально-виховної роботи - Марія Боровець та заступник Президента студентського парламенту - Назар Прилепа.
img-0904.jpg  img-0905.jpg  img-0906.jpg
 img-0907.jpg  img-0909.jpg  img-0908.jpg

Студенти поділилися на дві команди: «Феміда» та «Правознавці». Учасники  гри  відгадували зашифровані завдання-загадки і підтверджували їх виконання власним  селфі  з відповідним об’єктом. У процесі виконання  завдань оцінювалася креативність, швидкість та якість.
Першість у цій інтелектуально-логічній грі здобула команда студентів першого курсу «Феміда».  Вітаємо переможців і бажаємо їм надалі активно долучатися до заходів, які дозволяють краще адаптуватися до навчання в РІ КУП НАНУ, виявляти власні інтелектуальні здібності та відчувати командний дух.
 

 


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Random Photo

Choose a convenient schedule of the library

Choose a convenient schedule of the library