Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About >> News >> У РІ КУП відбулась лекція про діяльність Рівненського обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
У РІ КУП відбулась лекція про діяльність Рівненського обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
os4s.jpg     З нагоди Всеукраїнського тижня права, який традиційно проводиться у перший тиждень грудня та має на меті підвищення рівня правової освіти громадян, працівники системи БПД Рівненщини активно долучилися до проведення різноманітних заходів.
Студенти РІ КУП НАНУ мали нагоду поспілкуватись з директором  Рівненського обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Василем Петровичем Овдіюком, який на зустрічі розповів історію створення Регіонального центру, його структуру та покладені на цю інституцію завдання.
    За словами В.П.Овдіюка, протягом лише понеділка – першого дня роботи в рамках Тижня права, відбулося 17 правопросвітницьких заходів, участь у яких взяли понад 550 громадян. Фахівці Регіонального та місцевих центрів з надання БВПД при проведенні заходів охоплюють різноманітні категорії громадян: не лише школярів, студентів чи педагогів, а й також працівників правоохоронних органів, установ виконання покарань тощо. До прикладу, співробітники БПД відвідали  Полицьку виправну колонію №76, Рівненське професійне училище Департаменту поліції охорони,  провели для працівників Дубенського, Радивилівського, Млинівського та Демидівського відділів поліції 4 семінари-практикуми щодо порядку інформування центрів з надання БВПД про випадки затримання осіб.

os1s.jpg
os2s.jpg
 os3s.jpg

    Цікавими для присутніх були і наведені Василем Петровичем приклади реальної правової допомоги, розповіді про успіхи та досягнення наших випускників, працюючих у цій структурі. Приємним стало запрошення пройти практику всіх бажаючих студентів у Регіональному центрі безоплатної вторинної правової допомоги, адже досвід, набутий в системі БПД, є неоціненним внеском у майбутнє студента-правника, оскільки система працює з багатьма верствами населення та у різних галузях права: місцеві центри та бюро правової допомоги.

    Зустріч пройшла у надзвичайно легкій, невимушеній атмосфері і ще раз довела, що проведення таких заходів у формі відкритого діалогу є дуже дієвою формою роботи, адже сприяє  налагодженню зв’язків, дозволяє обмінятися досвідом, думками, виявити позитивні моменти та проблемні питання в діяльності, що, в свою чергу, забезпечує вироблення нових підходів до роботи.
 


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Random Photo

Choose a convenient schedule of the library

Choose a convenient schedule of the library