Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About >> News >> У РІ КУП НАНУ відбувся день відкритих дверей
У РІ КУП НАНУ відбувся день відкритих дверей
        Він традиційно був проведений у рамках Тижня права і мав на меті надання молоді певної сукупності знань про специфіку юридичного фаху та актуалізацію мотивованих намірів щодо  подальшого професійного вибору. Важливо, що в інституті апробована нова форма комунікації з випускниками ‒ зустріч у стінах РІ КУП НАНУ, «живе» спілкування з викладачами та студентами, відкриті уроки та лекції, дискусії на правничу тематику, тижні права за активної участі студентського та учнівського самоврядування.
dsc_7792.jpg
dsc_7799.jpg
dsc_7805.jpg
 dsc_7814.jpg  dsc_7817.jpg  dsc_7818.jpg

       На цей раз гостями закладу стали майбутні випускники Рівненського професійного ліцею. За словами його директора Олексія Маркушина, інтерес до правничої тематики нині зростає,  а тому педагогічний колектив ліцею зацікавлений сприяти розвитку державотворчого ентузіазму учнів та утверджувати їх громадянське покликання.
      Захід відкрив директор РІ КУП НАНУ Володимир Якимчук, який привітав гостей та розповів про напрями та тенденції розвитку інституту, міжнародні ініціативи  ректора Юрія Бошицького, які знаходять широке втілення у всіх сферах розвитку інституту.
    Старший викладач кафедри загальнотеоретичних правових дисциплін Анна Грицюк розкрила учням специфіку фаху юриста та його  перспективи на сучасному ринку праці. Цікавий брейн-ринг провела для двох команд учнів ліцею старший викладач кафедри гуманітарних дисциплін Анна Дикун, а завідувач кафедри Стефанія Українець ознайомила присутніх із цьогорічними  умовами вступу до інституту.  
    Учні отримали не тільки книжкові подарунки, а й можливість  поспілкуватися з членами студентської ради Валентиною Онищук та Артуром Моїсеєнком, які провели гостям цікаву екскурсію інститутом та відповіли на численні запитання. 

Learning process

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28