Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About >> News >> У РІ КУП НАНУ відбувся день відкритих дверей
У РІ КУП НАНУ відбувся день відкритих дверей
        З огляду на потребу більш інтенсивного діалогу захід пройшов у малій конференц-залі інституту. З вітальним словом до представників різних шкіл Рівного звернувся директор Володимир Якимчук, який розповів про здобутки навчального закладу у формуванні правової політики на Рівненщині, його випускників, які нині є гордістю правової науки України, а також зосередив увагу на  міжнародній діяльності КУП НАН України, де зусиллями ректора Юрія Бошицького реалізовано безліч цікавих та вкрай необхідних проектів.
dsc_7233.jpg
dsc_7246.jpg
 dsc_7235.jpg
       Цьогорічні особливості вступної кампанії розкрила завідувач кафедри гуманітарних дисциплін РІ КУП НАНУ Стефанія Українець. Про престиж професії юриста та можливість досягнути успіху у цій сфері говорили завідувач кафедри загальнотеоретичних правових дисциплін Олена Матвійчук та завідувач кафедри спеціальних юридичних дисциплін Оксана Якимчук, під керівництвом яких у рамках заходу відбувся правовий брейн-ринг. Він значно активізував аудиторію. За першість у цій грі змагалися команди  «Сила права» та «Феміда». За підсумками трьох раундів перемогу здобула «Феміда». Переможці отримали подарунок, який стане стимулом подальших пошуків у правничій сфері – Юридичну енциклопедію.
dsc_7251.jpg
dsc_7253.jpg
dsc_7260.jpg
        Учасникам заходу також була запропонована екскурсія інститутом, яку провели студенти РІ КУП НАНУ. А на завершення заходу – кава-брейк та невимушене спілкування у колі студентів.
 

 


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Random Photo

Choose a convenient schedule of the library

Choose a convenient schedule of the library