Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About >> News >> У РІ КУП НАНУ відбулося відкриття виставки художніх полотен Віктора Гвоздинського (ВІДЕО-СЮЖЕТ)
У РІ КУП НАНУ відбулося відкриття виставки художніх полотен Віктора Гвоздинського (ВІДЕО-СЮЖЕТ)
       Відкриття виставки було приурочене  до професійного свята правників ‒ Дня юриста. Воно відбулося також в рамках загальноуніверситетського проекту «Інтелектуальна власність України: перлини живопису для студентської молоді» , ініційованого ректором Юрієм Бошицьким.
dsc_7042.jpg
dsc_7031.jpg
 dsc_7048.jpg
 
Виставку відкрив директор РІ КУП НАНУ Володимир Якимчук, який представив почесного гостя як постійного учасника обласних, зональних, всеукраїнських, а також багатьох зарубіжних виставок.  Твори Віктора Гвоздинського  давно стали  окрасою приватних колекцій України, Росії, Чехії, Польщі, США, Італії  та Австралії, а серія акварелей «Карлові Вари», «Похмурий день», «Мрію про небо», «Скорбота», «Відчуття» , «Особисте» та серія пейзажів «Пьйотраковські мотиви» принесли художнику заслужене визнання. Прикметно, що роботи майстра зберігаються в обласному Рівненському краєзнавчому музеї.
     З вітальним  словом виступила також начальниця Головного територіального. управління юстиції у Рівненській області Оксана Сальчук,   відзначивши невипадковий збіг подій, адже  професія юриста передбачає і духовну висоту, до якої звернене мистецтво. Полотна, представлені на виставці, змушують осягати вічні закони краси.
dsc_7039.jpg
 dsc_7040.jpg  dsc_7044.jpg dsc_7050.jpg

       На відкритті виставки також виступили завідувач кафедри загальнотеоретичних правових дисциплін Олена Матвійчук та студентка другого курсу Вікторія Воробець,  які відзначили  і колорит пейзажів, зображених художником, і власний почерк митця.
      Автор подякував за організацію виставки і теплі слова на свою адресу, зазначивши, що такі заходи спонукають творити і шукати себе. Важливо зауважити,  що  Віктор Гвоздинський ‒ автор  більш як трьох тисяч полотен.
На завершення церемонії відкриття  прозвучала музична композиція у виконанні студента музичного училища Станіслава Сокола.
       Другою частиною урочистостей став подячний молебень в інститутській капличці на честь Петра Могили.
dsc_7052.jpg
 dsc_7055.jpg dsc_7053.jpg 


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Random Photo

Choose a convenient schedule of the library

Choose a convenient schedule of the library