Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About >> News >> У РІ КУП НАНУ відбулися збори трудового колективу
У РІ КУП НАНУ відбулися збори трудового колективу
    Збори відкрив директор інституту Володимир Якимчук, який  привітав працівників з початком нового навчального року, а також окреслив ті завдання, які потребують особливої уваги кожного.  Зокрема, ішлося про організацію навчального процесу та його якість, необхідність оволодіння онлайн-технологіями та місце інноваційних підходів у сучасній дидактиці викладачів,    високий рівень їхньої відповідальності.
dsc_0646.jpg
 dsc_0643.jpg dsc_0645.jpg

    Особливий акцент було поставлено на результатах вступної кампанії 2021року, зроблено  порівняльний аналіз з минулорічними показниками та обговорено критерії успіху,  актуальні для сучасного ринку праці. На думку директора, найпершим завданням колективу має стати підвищення конкурентоспроможності навчального закладу, що визначається затребуваністю  випускників РІ КУП НАНУ на ринку праці. Авторитет інституту формується нині і зараз, ‒ наголосив директор, ‒ щодня ми маємо дбати про імідж закладу, який  залежить від якісної професійної підготовки студентів, організації їхнього дозвілля, задоволення особистісних запитів.
    Володимир Якимчук оголосив перспективи розвитку інституту у новому навчальному році, повідомив про ухвалені рішення, що стосуються кадрових змін, а також підготовку до урочистостей з нагоди посвяти першокурсників.

 

Learning process

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28