Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About >> News >> У РІ КУП НАНУ відбулись урочисті збори за підсумками роботи в 2020 році та з нагоди 25-річчя КУП НАНУ
У РІ КУП НАНУ відбулись урочисті збори за підсумками роботи в 2020 році та з нагоди 25-річчя КУП НАНУ
   23 грудня 2020 року колектив Рівненського інституту Київського університету права НАН України зібрався в конференц – залі для підведення підсумків виконаної роботи. Директор інституту В.Л.Якимчук наголосив, що завдання, які ставилися перед колективом та студентами, в своїй більшості досягнуті, незважаючи на складну епідеміологічну ситуацію. Він подякував колективу за напружену працю, за довіру, за турботу і підтримку, за спільно пережиті здобутки та негаразди такого насиченого 2020 – го року.
 dsc_9298.jpg dsc_9299.jpg
dsc_9300.jpg
   Директор також доповів про візит нашої делегації до Київського університету права НАН України на святкування 25-річчя його діяльності, де також серед запрошених були високопоставлені гості, народні депутати, представники Кабінету Міністрів України, Національної академії наук України, Міністерства освіти і науки України, провідні науковці, судді, представники дипломатичних місій та міжнародних організацій, Почесні доктори Київського університету права НАН України.
 dsc_9303.jpg  dsc_9304.jpg  dsc_9305.jpg dsc_9308.jpg
   З нагоди свята ректор КУП НАН України професор Ю.Л. Бошицький  відзначив співробітників Почесними грамотами та срібними медалями за плідну працю, наполегливість, відданість та вагомий особистий внесок в розбудову Київського університету права, а Володимир Леонович безпосередньо провів нагородження.
dsc_9306.jpg

   Наостанок директор побажав всім присутнім, аби наступний рік виправдав  світлі надії та найдобріші прагнення, подарував оптимізм для втілення успішних проектів у сфері освіти та науки, а в кожній домівці панували гармонія, мир, удача й любов.


 


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Random Photo

Choose a convenient schedule of the library

Choose a convenient schedule of the library