Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About >> News >> У РІ КУП НАНУ презентували виставку художника Леоніда Ковриги
У РІ КУП НАНУ презентували виставку художника Леоніда Ковриги
    У переддень Святого Миколая в Рівненському інституті Київського університету права НАН України в рамках загальноуніверситетського проекту «Інтелектуальна власність України: перлини сучасного живопису для студентської молоді», відбулося відкриття персональної виставки картин відомого українського художника Леоніда Ковриги. До слова, вона стала ювілейною- вже 40 разів студенти та співробітники інституту мали змогу насолоджуватись витворами мистецтв знаних в Україні та за її межами митців.
dsc_9279.jpg
  dsc_9288.jpg
  _viber_2020-12-17_00-05-51.jpg

    У виступі директора РІ КУП НАНУ Володимира Леоновича Якимчука зазначалось, що цілісний розвиток майбутнього юриста неможливий без виховання естетичного смаку, а мистецтво є могутнім засобом формування у студентів образу людини культури.  Підтримали його думку і студенти- наприклад, Вербець Вікторія доповнила, що формування у студентів такого образу якраз і полягає  у взаємодії мистецтва з навчальним та виховним процесами  в університеті.
    Всіх присутніх вразила техніка виконання картин: сміливі грубі мазки, якими художник  створює об’єм, наприклад, в серії картин про Львів, Карпати, або, навпаки, ледь вловимі тонкі шари кольору, що пронизують один одного, мов мереживо та особливе вміння поєднати відтінки створюють неповторний «почерк» художника.
    Сподіваємося, стіни нашого інституту ще не раз прикрасять чудові роботи митців, які відіграватимуть визначальну роль в активізації естетичного відношення до дійсності, природи, людини, у формуванні ціннісних орієнтацій та розвитку духовно-творчого потенціалу особистості майбутнього юриста.


 


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Random Photo

Choose a convenient schedule of the library

Choose a convenient schedule of the library