Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About >> News >> У РІ КУП НАНУ був проведений молебень священнослужителями Свято- Воскресенського собору у Рівному
У РІ КУП НАНУ був проведений молебень священнослужителями Свято- Воскресенського собору у Рівному
   Як відомо, по всій Україні закінчився локдаун, який тривав в період 8-24 січня 2021 року,  тому всі обмеження для закладів освіти 25 січня втратили силу. Вузи, маючи широку управлінську автономію та враховуючи епідеміологічну ситуацію в кожному окремому регіоні, самостійно вирішують, коли та в якій формі організовувати навчання, зокрема, у Рівненському інституті Київського університету права НАН України воно розпочнеться 1 лютого 2021 року.
 dsc_9314.jpg  dsc_9316.jpg dsc_9320.jpg
 dsc_9324.jpg  dsc_9321.jpg dsc_9327.jpg

   Незважаючи на те, що студенти на канікулах, директор РІ КУП НАНУ Володимир Леонович Якимчук запросив священнослужителів Свято-Воскресенського собору у Рівному – протоієрея Василя Рудницького та протодиякона Василія Стефанишина, аби вони в день християнської мучениці святої Тетяни, яка в народі вважається ще й покровителькою студентів, провели молебень за наснагу до навчання, нові наукові звершення, за здоров’я та благополуччя, душевний спокій і покаяння всіх, хто вчиться і працює в стінах Рівненського інституту. В студентській капличці ім. святителя Петра Могили зібрались викладачі та адмінперсонал, для яких після молебню був проведений обряд окроплення свяченою водою.
   Наостанок, директор інституту  В.Л.Якимчук подякував святим отцям та побажав всім присутнім щирої віри в успіх розпочатої ними освітньої справи.


 


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Random Photo

Choose a convenient schedule of the library

Choose a convenient schedule of the library