Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About >> News >> Студенти та викладачі РІ КУП НАНУ відвідали фотовиставку «Правова допомога поруч»
Студенти та викладачі РІ КУП НАНУ відвідали фотовиставку «Правова допомога поруч»
        У стінах Рівненського міського будинку культури до 15 жовтня діє фотовиставка, підготовлена Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області, яка експонує 60 унікальних фотосвітлин, що відкривають глядачеві усі тонкощі щоденної роботи фахівців системи БПД з різними верствами населення. Кожен регіон Рівненщини представлений трьома фото.
       Збірка світлин «Правова допомога поруч» вперше побачила світ на початку вересня у столиці, Рівненщина ж уже третій регіон на шляху мандрівної фотодокументальної виставки.
dsc_7084.jpg
dsc_7086.jpg
dsc_7092.jpg

        Зі слів викладачів РІ КУП НАНУ І.П.Смолій та А.Р. Грицюк, які разом зі студентами  1-го та 2-го курсів відвідали цей захід , він привертає  увагу до переваг створеного державою механізму захисту прав українців, і насамперед, вразливих категорій громадян — дітей, учасників бойових дій на Сході країни, літніх людей та людей з інвалідністю, осіб, які перебувають в місцях несвободи тощо. А студенти відзначили, що зі світлин стає зрозуміло, що захист у суді, юридичні консультації, правопросвітницькі заходи - це лише частина важливої кропіткої роботи, яку щоденно виконують адвокати та фахівці системи безоплатної правової допомоги.

 


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Random Photo

Choose a convenient schedule of the library

Choose a convenient schedule of the library