Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About >> News >> Студенти РІ КУП НАНУ взяли участь у Дні відкритих дверей Рівненського СІЗО
Студенти РІ КУП НАНУ взяли участь у Дні відкритих дверей Рівненського СІЗО
         СІЗО ‒ це місце, де підозрювані у злочинах чекають на рішення суду в неволі. Студентів вразила територія Рівненського СІЗО, вона достатньо  велика, тут є кілька корпусів на кілька поверхів, господарські частини. Все обгороджено високими стінами, дротами під напругою, по периметру бігають великі собаки. Найстаріше приміщення ‒ колишні царські конюшні, товщина стін яких досягає метра. Підозрюваних розселяють по секціях, об’єднаних переходами та крутими сходами, що дуже добре охороняються. У СІЗО загалом є 80 камер, серед них і двомісні, й чотиримісні, а є одна на 14 осіб.
sam_3440.jpg
sam_3434.jpg
sam_3451.jpg
 
        Разом з представниками Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги студенти РІ КУП НАНУ Марія Артюшкевич, Інеса Слюсарчук, Віталій Вознюк, Анна Юсюк та Назар Вознюк під керівництвом завідувача технічного забезпечення Володимира Атрощенка прослухали лекцію про основні напрямки діяльності державної установи «Рівненський слідчий ізолятор», ознайомилися із роботою чергової частини, умовами утримання ув’язнених, умовами проживання господарської обслуги установи,оглянули обладнання слідчих кабінетів, камери для вагітних та жінок з дітьми, камери, де утримуються неповнолітні ув’язнені, клас загальноосвітнього навчання, кімнату  ПЕР, медичну частину, банно-пральний комплекс, харчоблок, розпис церкви спортивної зали, клас службової підготовки, молитовну кімнату, приміщення для надання тривалих побачень, а також для проведення судових засідань в режимі відеоконференції, кабінет психологічного розвантаження, де проводять заняття психологи, які намагаються виявити суїцидальні нахили людей, що потрапляють у СІЗО, та не допустити скоєння самогубства.
sam_3447.jpg
                               sam_3435.jpg

        Прикметно, що ув’язнені багато читають, у бібліотеці чимало української та зарубіжної класики, релігійної та філософської літератури, воєнної, навчальної, фантастики, газети, є навіть дитячі книжки та журнали, але найбільшою популярністю користується юридична література.
Такі  заходи надзвичайно важливі для майбутніх юристів, що прагнуть освоїти усі сфери правової реальності.




 


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Random Photo

Choose a convenient schedule of the library

Choose a convenient schedule of the library