Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About >> News >> Студенти РІ КУП НАНУ беруть участь у волонтерських акціях Рівненщини
Студенти РІ КУП НАНУ беруть участь у волонтерських акціях Рівненщини
    В День гідності і свободи волонтери  разом з територіальними громадами Рівненщини  звернулися з ініціативою в Рівненську обласну адміністрацію та розпочали великий збір допомоги для потреб наших захисників. За підтримки районних адміністрацій та селищних рад на волонтерські склади почала надходити велика кількість допомоги з усієї області. Більшість продуктів, зокрема, городина, піде  спочатку  на переробку, а далі в зону АТО. Домашні смаколики, вітамінні набори вже поїхали під Авдіївку та Світлодарську дугу.
    Помічниками  та сильним чоловічим плечем в цій акції стали студенти ІІ курсу Рівненського інституту Київського університету права  –  Вірчик Дмитро, Лелюх Роман, Гаврилюк Іван, Лісовець Дмитро та Мельник Віктор. Вони на прохання старшого викладача кафедри загальнотеоретичних правових дисциплін Боровець Марії Анатоліївни за цілий день розгрузили більше 30 тон продуктів.
    Дуже тішить думка, що всі ми разом, що ми велика та нездоланна сила, що за чотири роки війни зросла довіра до волонтерського руху.
    Волонтери висловили велику подяку цим юним хлопцям, їхнім батькам, педагогам, а також директору навчального закладу Якимчуку Володимиру Леоновичу!
vol1s.jpg

 


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Random Photo

Choose a convenient schedule of the library

Choose a convenient schedule of the library