Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About >> News >> РІ КУП НАНУ вітає представників патентно-правової фірми
РІ КУП НАНУ вітає представників патентно-правової фірми
    Керуючий партнер патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери», президент Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством (UAACP) Антоніна Пахаренко-Андерсон обговорили з ректором Київського університету права Національної академії наук України (КУП НАНУ), професором Юрієм Бошицьким  поглиблення співпраці в рамках партнерського меморандуму, підписаного в 2015 році, який має на меті співробітництво у сфері забезпечення захисту прав інтелектуальної власності (ІВ). У ході зустрічі сторони окреслили нові просвітницькі проекти для популяризації ІВ серед старшокласників та студентів як на базі КУП НАНУ, так і на базі Рівненського інституту КУП НАНУ.
dsc_7832.jpg
dsc_7836.jpg
dsc_7843.jpg
 dsc_7853.jpg  dsc_7857.jpg  dsc_7859.jpg

       І от 13 грудня 2019 року до Рівненського інституту завітали представники цієї відомої фірми,( яка до речі вкотре ввійшла до рейтингу «50 провідних юридичних фірм України 2019»). Для них була проведена екскурсія приміщенням інституту, директор РІ КУП НАНУ Якимчук Володимир Леонович окреслив основні напрямки перспектив розвитку вузу, його навчально-наукову діяльність, матеріально- технічну базу, тощо.
 dsc_7862.jpg dsc_7864.jpg
dsc_7879.jpg

        За словами Вероніки Березанської – начальника відділу реклами та зв’язків з громадськістю фірми «Пахаренко і партнери», Рівненський інститут Київського університету права як структурний підрозділ КУП НАНУ, може стати достойним партнером у вирішенні питань  по забезпеченню захисту прав ІВ в межах підтримки діяльності UAACP.

 

Learning process

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28