Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About >> News >> Представники РІ КУП відвідали школи північних районів Рівненщини
Представники РІ КУП відвідали школи північних районів Рівненщини
    Днями делегація Рівненського інституту Київського університету права НАНУ з метою проведення профорієнтаційної роботи та, продовжуючи заходи до Тижня права, побувала у середніх навчальних закладах Рокитнівського району області.
    Зокрема, до Березівського НВК ЗНЗ І-ІІІ ступенів, Глинського НВК ЗНЗ І-ІІІ ступенів , Дроздинського НВК ЗНЗ І-ІІІ ступенів, Познанського НВК ЗНЗ І-ІІІ ступенів та Старосільського НВК ЗНЗ І-ІІІ ступенів завітали директор РІ КУП НАНУ В.Л. Якимчук та доцент кафедри загальнотеоретичних правових дисциплін, кандидат юридичних наук В.Є.Ткачук.
    До Карпилівської , Рокитнівської, Томашгородської загальноосвітніх шкіл, Рокитнівського НВК школи- ліцею та Рокитнівського НВК школи-гімназії навідалися завідувач кафедри загальнотеоретичних правових дисциплін, доцент, кандидат юридичних наук С.В. Книш та ст. викладач М.А. Боровець.
pn3s.jpg
pn2s.jpg
pn1s.jpg

    До слова, гостей приємно вразило, що у цих навчальних закладах вчаться по 700-1100 дітей, кожен з них має по 2-3 випускних класи.
    В.Л. Якимчук, виступаючи перед учнями 10-11 класів, розповів про структуру Рівненського інституту, його матеріально-технічну базу, викладацький потенціал, умови прийому тощо. А от про престижність професії юриста, про те, що  невід'ємною властивістю юридичної діяльності є професіоналізм, тобто добре володіння знан¬нями, досвідом, вміннями і навичками, зосереджували увагу присутніх В.Є.Ткачук та С.В.Книш, запрошуючи отримати достойний рівень підготовки саме у нашому навчальному закладі.
    Результатом поїздки, крім презентації РІ КУП НАНУ, стало підписання Договорів про співробітництво між КУП НАНУ та вказаними вище школами, гімназіями та ліцеями, які передбачають проведення спільних наукових заходів, створення й забезпечення подальшої реалізації спільних освітніх і наукових програм та проектів в галузі права, сприяння розвитку нових форм роботи з обдарованою учнівською молоддю тощо.
 


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Random Photo

Choose a convenient schedule of the library

Choose a convenient schedule of the library