Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About >> News >> НАШІ В ЖЕНЕВІ!
НАШІ В ЖЕНЕВІ!
    В період з 26 по 29 листопада 2017 року в серці Швейцарії – столиці Женеві, студенти та викладачі Рівненського інституту КУП НАН України взяли участь у міжнародній конференції з нагальних проблем захисту права інтелектуальної власності.

    Завідувач кафедри загальнотеоретичних правових дисциплін, Сергій Книш повідомив, що організатором даної конференції була WIPO (World Intellectual Property Organization) – Міжнародна організація з захисту прав інтелектуальної власності, де і проходила ця подія.  WIPO, яка була заснована ще у ____ році  – це центр захисту прав інтелектуальної власності Світового масштабу, яка налічує близько 1200 працівників зі 130 країн світу.  Саме тут розробляються та обговорюються всі сучасні міжнародні документи, конвенції, тощо, які встановлюють «правила гри» на ринку інтелектуальної власності. Модераторами конференції виступили ректор КУП НАН України Юрій Бошицький, провідні фахівці з WIPO та професори Тель-Авівського університету права.
j5s.jpg
j4s.jpg j6s.jpg


    Серед всіх українських вузів, лише представники Рівного та Києва з КУП НАН України брали участь у конференції разом з працівниками WIPO, студентами та викладачами Тель-Авівського університету права з Ізраїлю.

    Наші студенти представили свої доповіді на найвищому рівні, адже цього вимагав рівень проведення конференції в міжнародній організації – все спілкування велося англійською мовою з відповідними презентаціями з фото та відеоматеріалами, які виводилися на великий екран аудиторії.

    В окремих робочих групах, наші студенти та викладачі разом зі студентами з Тель-Авівського університету права могли собі обрати одну з надсучасних та креативних тем для обговорення та вирішення нагальних проблем захисту інтелектуальної власності та дати відповіді на питання: хто є власником авторських прав твору, який виготовить штучний розум (робот), як захищає авторські права система «БЛОКЧЕЙН», тощо, хто несе відповідальність за ДТП, яке спричинив автомобіль, який сам кермує та паркується.

    Головно тезою конференції стала  - «Майбутнє вже сьогодні!».

    У вільний час студентам була проведена екскурсія по Женеві, де всі могли помилуватися та по фотографуватися з красивими лебедями Женевського озера, відвідати вечірню службу в Соборі Петра і Павла, побувати біля знаменитих на весь світ Женевського годинника та фонтана, скуштувати відмінного швейцарського шоколаду та сирного фондю.
j1s.jpg
j2s.jpg
j3s.jpg


    За результатами проведення конференції усі отримали Сертифікати участі міжнародного зразка та спланували наступні зустрічі у м.Києві та Тель-Авіві.


 


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Random Photo

Choose a convenient schedule of the library

Choose a convenient schedule of the library