Рівненський Інститут Київського університету права

Home >> About >> News >> ІЗ ПЕРШОВЕРЕСНЕМ – НОВІ ТРАДИЦІЇ
ІЗ ПЕРШОВЕРЕСНЕМ – НОВІ ТРАДИЦІЇ
Першовересень вперше відчинив двері знань для цьогорічних першокурсників. Позаду хвилювання конкурсного відбору, вступники вибороли право поміж 4 чоловік на місце стати студентами Рівненського інституту Київського університету права НАН України.
 27.jpg 28.jpg
29.jpg
Напередодні посвяти відбулася ознайомча зустріч першокурсників із дирекцією та колективом вишу. Директор інституту Іван Вєтров привітав першокурсників та презентував заклад,  ознайомив з особливостями освітнього процесу, навчально-побутовими умовами, традиціями, можливостями  кожному реалізувати свої здібності чи то в навчанні, чи в науці, чи в культурно-дозвіллєвій сфері. Опісля представив викладачів, інших членів колективу, котрі коротко ознайомили з переліком дисциплін та комплексом знань і навичок, якими необхідно буде опанувати за весь період бакалаврського рівня.
30.jpg
 31.jpg
Представники студентського парламенту інституту також також поділилися досвідом, озвучили можливості всебічного розвитку на базі закладу та провели екскурсію для першокурсників.
Знаковою подією та започаткуванням чергової традиції стала ініціатива ректора Київського університету права НАН України Юрія Бошицького, котрий теж прибув на посвяту, посадити дерево з нагоди вступу першокурсників на бакалаврську програму. Цьогоріч разом із ректором Юрієм Бошицьким та директором Іваном Вєтровим висадили дуб червонолистий в сквері біля Рівненського інституту.  «Посадка дерева в житті кожної людини – це важлива подія. Тепер це невід’ємна частинка вашого студентського життя, – наголосив ректор, – разом із деревом ви будете набиратися інтелектуальної міці, утверджуватися та брати активну участь у розбудові України».
Студенти пообіцяли доглядати за молодим дубом – символом незламності, могутності та довголіття.
Маємо надію, що навчання у нас буде приємним, корисним та дозволить побудувати успішну кар’єру!
 

Learning process

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28