Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About >> News >> Фестиваль Docudays UA презентував фільм про права людини в Рівненському інституті КУП НАНУ
Фестиваль Docudays UA презентував фільм про права людини в Рівненському інституті КУП НАНУ
        У Рівненському інституті КУП НАНУ в рамках проведення Тижня права відбувся показ документального фільму українського режисера Дмитра Тяжлова "Без статусу. Україна". Тетяна Кушнірук, координаторка фестивалю у передмові зазначила:
      – Це фільм про людей, які тікали від політичних переслідувань в своїх країнах і приїхали в Україну. Власне, тут зосереджена увага на двох історіях,  які розвиваються в реальному часі. Перша історія – це історія громадського активіста з Росії. Він в Україні вже 4 роки, а друга історія – це історія журналістки з Киргизстану – Нурхан. Вона зі своїми 3-ма дітьми приїхала в Україну.
dsc_7741.jpg
dsc_7745.jpg
 dsc_7746.jpg
dsc_7749.jpg ____1_1.png dsc_7752.jpg

         Після перегляду фільму у конференц-залі РІ КУП НАНУ відбулась жвава дискусія, щодо його змісту та головних героїв.
      Організатором 16-го Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA є Рівненська обласна громадська організація «Комітет виборців України». Під час фестивалю на Рівненщині було продемонстровано 8 кінострічок українських та закордонних режисерів. Docudays UA – єдиний в Україні міжнародний фестиваль документального кіно про права людини. Він є частиною міжнародної кіномережі з прав людини.
        Представники кафедр загальнотеоретичних правових дисциплін Олена Матвійчук та спеціальних правових дисциплін Оксана Якимчук запросили організаторів фестивалю у 2020 році відвідати з новими стрічками навчальний заклад.

 

Learning process

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28