Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About >> News >> До РІ КУП НАНУ завітали представники Гощанського району
До РІ КУП НАНУ завітали представники Гощанського району
       21 грудня 2019 року Рівненський інститут Київського університету права НАН України зустрічав Миколу Миколайовича Панчука – Гощанського селищного голову та  керуючого  справами  Гощанської районної ради Панчука  Олександра  Володимировича, які приїхали подякувати за передані РІ КУП НАНУ більше півсотні парт для двох селищних шкіл.
dsc_7912.jpg
dsc_7915.jpg
dsc_7917.jpg
 dsc_7921.jpg  dsc_7926.jpg  dsc_7927.jpg
       Для гостей була проведена екскурсія навчальним закладом, а директор РІ КУП НАНУ Володимир Леонович Якимчук розповів про основні навчально-наукові критерії роботи інституту, пріоритетні напрямки його розвитку, окреслив коло установ та організацій, в тому числі міжнародних, з якими співпрацює Київський університет права НАН України та його структурні підрозділи, зокрема і Рівненський інститут.
       О.В.Панчук, який, до слова, є нашим випускником і деякий час викладав у нас, був вражений змінами, які відбулися в приміщенні: в аудиторному фонді, в гуртожитку, їдальні, тощо.
       За словами М.М. Панчука, він неодноразово переконувався, що наш інститут гідно представляє юридичну освіту не лише на теренах області, але й за її межами, а налагодження плідної співпраці органів місцевого самоврядуванням із вищими навчальними закладами є одним з важливих векторів як регіональної так і державної молодіжної політики України.


 

Learning process

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28