Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About >> News >> Директор РІ КУП НАНУ привітав архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона від імені ректора та всього колективу
Директор РІ КУП НАНУ привітав архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона від імені ректора та всього колективу
        8 листопада 2019 року святкує свій 39-й день народження український релігійний діяч, архієрей Православної церкви України, керуючий Рівненською єпархією Іларіон.
        Найщиріші вітання та подарунок від імені Київського університету права НАН України в особі ректора , професора, заслуженого юриста України Ю.Л.Бошицького та від колективу Рівненського інституту  Київського університету права НАН України передав імениннику директор РІ КУП  В.Л.Якимчук.
dsc_7443.jpg
    dsc_7444.jpg
      dsc_7450.jpg
 

      Володимир Леонович наголосив, що настанови архієпископа Рівненського та Острозького Іларіона про активність, енергійність, цілеспрямованість, як  важливі ознаки молодої людини, студенти нашого інституту пам’ятають і дослуховуються до них.
       Саме йому ми завдячуємо  відкриттю та освяченню  студентської каплички на честь святителя Петра Могили в стінах Рівненського інституту Київського університету права НАН України, церемонію якого здійснювали в листопаді 2015 року разом із Митрополитом Київським і всієї України Єпіфанієм та  єпископом Закарпатським і Ужгородським Варсонофієм.
          Тож нехай Ваш труд на Божій ниві принесе нові плоди віри, надії і любові та хай Бог Вам допомагає втілювати в життя всі Ваші задуми.

 


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Random Photo

Choose a convenient schedule of the library

Choose a convenient schedule of the library