Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About >> News >> Бібліотека РІ КУП НАНУ долучилась до загальнонаціонального проекту «Я маю право!»
Бібліотека РІ КУП НАНУ долучилась до загальнонаціонального проекту «Я маю право!»
    05 грудня 2017 року в  Рамках проведення Всеукраїнського тижня права провідним спеціалістом  Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Лушніковою - Кваша Н.В. спільно з бібліотекою Рівненського інституту Київського університету права НАН України проведена спільна тематична книжкова виставка «Реалізація конституційних гарантій, прав і свобод громадян України», на якій демонструвались матеріали на правову тематику та офіційні видання Міністерства юстиції України.
    Окрім вищезазначеного, Міністерством юстиції України у співпраці з системою Безоплатної правової допомоги та територіальними органами юстиції реалізується Загальнонаціональний проект «Я МАЮ ПРАВО!» Проект покликаний підвищити юридичну грамотність громадян та викривати корупцію в державних установах.
    Ми прагнемо сформувати нову правову свідомість людей. Важливо, аби мешканці Рівненщини підвищили рівень знань про свої права у різних сферах життя та були спроможні захищати їх. Адже вміння захистити свої права –  найкращий спосіб протистояти сваволі чиновників та органів правопорядку,  наголошує начальник Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Іванна Смачило.  Ми хочемо, аби люди знали свої права, користувалися ними і орієнтувалися, що треба робити, коли їх порушують.
bi1s.jpg
bi2s.jpg
 bi3s.jpg
    Проект розрахований на громадян віком від 16 років, він триватиме до 2019 року. Саме з метою інформування  громадян про гарантовані їм Конституцією та законодавством України права, в рамках співпраці Головного територіального управління юстиції у Рівненській області та   Рівненського інституту Київського університету права НАН України, у бібліотеці навчального закладу започатковано діяльність постійно діючої виставки інформаційних друкованих матеріалів  Міністерства юстиції України та Головного територіального управління юстиції у Рівненській області на правову тематику.
    Співпраця всіх органів влади та навчальних закладів в напрямку підвищення рівня правових знань громадян є потребою сьогодення, а проведення таких заходів вкотре доводить, що вона надає  можливість  розширити кількість та збільшити різноманітність міроприємств правовиховного та правоосвітнього характеру і є позитивним надбанням для формування у молодого правника практичних навичок спілкування.
bi4s.jpg
 


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Random Photo

Choose a convenient schedule of the library

Choose a convenient schedule of the library