Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Home >> Masterclass >> В КУП НАНУ відбувся майстер-клас доктора Аттіла Петерфалві для студентів Відділення міжнародного права (фоторепортаж)
В КУП НАНУ відбувся майстер-клас доктора Аттіла Петерфалві для студентів Відділення міжнародного права (фоторепортаж)
      24 березня студенти третього курсу КУП НАН України мали прослухали майстер-клас Екс Омбудсмена Угорського Парламенту з питань захисту даних і свободи інформації професора Аттіла Петерфалві.

       На майстер-класі професор Петерфалві піднімав найбільш актуальні проблеми, які виникають в Угорському законодавстві в сфері прав захисту персональних даних і прав розкриття інформації. Розповів студентам про обставини, які спонукали до еволюції у врегулюваннях питань щодо захисту даних, свободи інформації, та обставини, які спонукали до формування Омбудсменського інституту.

       Професор був приємно вражений студентським рівнем володіння професійною англійською мовою. На завершення майстер-класу професор запропонував студентам підготувати реферати на підняту тему, після чого провести конкурс на кращі роботи. Студенти, роботи яких будуть визнані кращими, матимуть змогу відвідати Омбудсменський інститут в Угорській Республіці.
 

Learning process

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28